Home

Handboek toegankelijkheid publieke gebouwen

Verder Bladeren
Naar Top
Terug Bladeren
 
 
 

Verduidelijking bij art. 10

Elke bezoeker moet immers, via welk vervoermiddel zij of hij ook komt, het gebouw kunnen bereiken. Iemand die te voet of met het openbaar vervoer komt, moet het gebouw vanaf de straat of het openbaar domein kunnen bereiken.

Een persoon die met de wagen komt, moet het gebouw kunnen bereiken vanaf de aangepaste parkeerplaats waar haar of zijn auto geparkeerd staat of vanaf het parkeerterrein indien zij of hij daar wordt afgezet.

 
 
 

Wat werd er gewijzigd aan art. 10?

Om consistent te zijn met de terminologie, gebruikt in art. 27, 3e lid, 1° wordt ‘parkeergelegenheid’ hier vervangen door ‘parkeervoorziening’.

Zoeken
  Admin
disclaimer   •   een Holoncom Xtrasite   •    Inloggen